ПНПУ Психолого-педагогічний факультет

Посвята в студенти    Напередодні Дня знань, у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка проходить традиційна урочиста церемонія посвяти у студенти першокурсників вишу. На свято запрошуються першокурсники, їхні батьки, професорсько-викладацький склад Університету та почесні гості.
Студентів вітають з початком навчального року та зі вступом до Полтавського педагогічного – духовно-просвітницького центру науки освіти та культури, який славетний своєю столітньою історією.
З вітальною промовою до першокурсників звертається ректор Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка, доктор філологічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Микола Іванович Степаненко.
Клятву студента проголошує студент/студентка першого курсу. Уперше для першокурсників лунає студентський гімн «Gaudeamus». За кращими освітянськими традиціями під фанфари ректор вручає студентам першого курсу «Ключ знань». Право винести його надається титулованому випускникові Університету. Першокурсників та гостей на святі вітають університетські художні колективи.