Фестиваль професій на психолого-педагогічному

В умовах воєнного стану академічна родина психолого-педагогічного факультету продовжує піклуватися про майбутнє нашої країни, надаючи молоді доступ до якісної освіти. 27 березня 2023 року для цьогорічних вступників було створено сучасний профорієнтаційний простір «Фестиваль професій», в якому продемонстровано презентації дев’яти спеціальностей: «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», «Психологія», «Соціальна робота»,  «Спеціальна освіта», «Середня освіта (Музичне мистецтво)», «Середня освіта (Образотворче мистецтво)», «Середня освіта (Хореографія)»,  «Хореографія».

У теплій та дружній атмосфері високопрофесійні викладачі та активні студенти розповіли про переваги й перспективи навчання на кожній спеціальності.

У процесі інтерактивних заходів старшокласники мали змогу спробувати  себе у різних професіях, затребуваних на ринку праці.

Дуже цінним є те, що було дотримано баланс думок, оскільки учні мали можливість почути різні точки зору: від адміністрації – про важливість й актуальність пропонованого фаху, а від здобувачів вищої освіти – про насичене й цікаве студентське життя.

Фестиваль професій справив на старшокласників незабутнє враження, викликав бурю позитивних емоцій.

Ми навчаємо майбутніх прогресивних фахівців – освічених, добрих, креативних, – які працюватимуть у нашій рідній незалежній Україні!

Запрошуємо випускників стати частинкою дружньої короленківської родини!

Зробіть свій вдалий вибір майбутнього фаху

разом із Полтавським педагогічним!

You may also like...