Результати міжнародної академічної мобільності в Університеті Загреба (Хорватія) здобувачки спеціальності 013 Початкова освіта Таміли Хало

16 березня 2023 року в ПНПУ імені В.Г. Короленка відбулося онлайн-засідання комісії з перезарахування результатів навчання за програмою академічної мобільності в Університеті Загреба (Хорватія) здобувачці спеціальності 013 Початкова освіта Тамілі Хало. В роботі комісії взяли участь проректор з наукової роботи Василь Фазан, декан психолого-педагогічного факультету Наталія Сулаєва, доценти кафедри початкової освіти (Людмила Процай, Наталія Гібалова, Євгенія Починок, Ольга Палеха, Юлія Стиркіна), представники відділу інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків Ірина Когут та Анастасія Момот.

Здобувачка Таміла Хало виступила з презентацією про вивчення освітніх компонент та здобуті результати навчання на педагогічному факультеті Університету Загреба. Поділилася досвідом та враженнями про перебування в Хорватії. Зазначила важливість знання англійської мови та труднощі комунікації в процесі англомовної освіти. Студентка зауважила, що під час навчання удосконалила та закріпила як міцні знання з дисциплін професійного циклу (методика навчання іншомовної освіти, педагогічні технології, мистецтво), так і м’які навички, що допомогли їй легко комунікувати з іноземними одногрупниками та працювати в команді над спільними проєктами.

Загалом студентка задоволена навчанням за програмою міжнародної академічної мобільності, висловила свою подяку університету та кафедрі початкової освіти за надану можливість навчатися в закордонному виші і виявила бажання заохочувати інших студентів доєднуватися до міжнародних проєктів.

You may also like...