Завідувач кафедри образотворчого мистецтва, доцент Тетяна САЄНКО взяла участь у роботі журі Всеукраїнського конкурсу-виставки декоративно-прикладного мистецтва “Слобожанські візерунки”

Кафедра образотворчого мистецтва тісно співпрацює з Комунальним закладом «Лозівський фаховий вищий коледж мистецтв». Це участь у науково-практичних конференціях, виставках декоративно-прикладного мистецтва, робота у складі журі виставок-конкурсів. Випускники коледжу продовжують навчання на кафедрі образотворчого мистецтва ПНПУ імені В. Г. Короленка, стають успішними вчителями та реалізуються в художньо-творчій діяльності.

У 2022 році завідувач кафедри образотворчого мистецтва, доцент Тетяна САЄНКО взяла участь у роботі журі V Всеукраїнського відкритого дистанційного конкурсу-виставки декоративно-прикладного мистецтва «Слобожанські візерунки».

Організатор конкурсу-виставки – КЗ «Лозівський фаховий вищий коледж мистецтв» Харківської обласної ради за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України, Департамент культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації (нині військової адміністрації).

Мета конкурсу-виставки: популяризація декоративно-прикладного мистецтва України; розкриття та підтримка творчого потенціалу майстрів та молоді, що навчаються та працюють у галузі декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва та дизайну; встановлення творчих контактів і дружніх стосунків між митцями України та закордону.

Члени журі оцінювали роботи конкурсантів у номінаціях – декоративний розпис; художній текстиль; батик; писанкарство; витинанка; декоративна композиція; аплікація; образотворче мистецтво; об’ємно-рельєфна композиція; прикраси та аксесуари; художня кераміка та гончарство; плакат.

Конкурсні роботи були виконані на високому рівні, що підтвердило талановитість і обдарованість учасників.

Вітаємо переможців і дякуємо всім учасникам конкурсу!

А талановиту молодь чекаємо на навчання зі спеціальності 014.12 Середня освіта (Образотворче мистецтво) на кафедрі образотворчого мистецтва психолого-педагогічного факультету Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка!

 

 

 

 

You may also like...