Конкурсна справа доцента кафедри початкової освіти Євгенії Анатоліївни Починок

17 листопада 2022 року відбулося планове засідання кафедри початкової освіти, де було розглянуто питання про рекомендацію до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади доцента кафедри початкової освіти Починок Євгенії Анатоліївни. Конкурсантка представила звіт про роботу на посаді доцента кафедри початкової освіти.

Завідувачка кафедри, професор О.А. Федій та колеги відзначили високопрофесійність Є.А. Починок у науковій, навчально-методичній, організаційній діяльності, а також її відповідність ліцензійним вимогам. Кафедрою одноголосно ухвалено рішення рекомендувати Вченій раді психолого-педагогічного факультету кандидатуру Починок Євгенії Анатоліївни до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади доцента кафедри початкової освіти як таку, що відповідає умовам оголошеного конкурсу.

Приємним і знаковим для кафедри є те, що Євгенія Анатоліївна є випускницею психолого-педагогічного факультету ПНПУ імені В.Г. Короленка за спеціальністю Початкова освіта. Тож запрошуємо випускників до нас на навчання на освітньо-професійну програму “Початкова освіта” – здобути фахову компетентність у галузі початкової освіти!

Інші новини: