“Освітня технологія 3D-формат” — бінарна лекція викладачів кафедри початкової освіти Ольги ФЕДІЙ та Наталії ГІБАЛОВОЇ

17 листопада 2022 року на кафедрі початкової освіти відбулася бінарна лекція для здобувачів магістерського рівня вищої освіти (група ПО-515) з навчальної дисципліни  “Методологія та організація наукових досліджень”. Захід організували завкафедри, професорка Ольга ФЕДІЙ та доцентка Наталія ГІБАЛОВА. Викладачі реалізували інноваційну освітню технологію  “3D-формат: діалог, дискусія, диспут”, що характеризується моделюванням наукової дискусії між викладачами та залученням до диспуту студентів.

Тема лекції “Категоріальний апарат наукового дослідження” зумовила жваве обговорення актуальності проблематики магістерських робіт студентів. Змусила майбутніх молодих науковців поринути в захоплюючий світ наукової аргументації та відчути себе в ролі справжнього дослідника.

Примітним є те, що до лекції долучилася здобувачка освітньо-наукового рівня вищої освіти за спеціальністю 013 Початкова освіта Юлія Федій, яка взяла активну участь у науковому диспуті. Свої враження щодо форми проведення лекції здобувачі висловили у спільному фідбеці, особливо їм сподобався дискусійний діалог між викладачами, як зразок доказової думки в науковому дискурсі.

Запрошуємо магістрантів на навчання до аспірантури за освітньо-науковою програмою “Початкова освіта” аби втілити свої наукові мрії у площину розвитку Нової української школи.

Інші новини: