Психолого-педагогічний вітає першокурсників

19.09.2022 року на психолого-педагогічному факультеті пройшло урочисте привітання першокурсників з початком їх навчання.

Вітальну промову до нових короленківців виголосила ректорка Полтавського національного  педагогічного університету імені В. Г. Короленка, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент АПН України Марина Вікторівна Гриньова. Вона зазначила, що сьогодні наш університет поповнюється першокурсниками-патріотами, які обрали саме український університет; наголосила на доброзичливій і щирій атмосфері у нашій університетській родині й поділилася спогадами про своє студентське життя.

З теплими словами до студентів звернулася декан психолого-педагогічного факультету – доктор педагогічних наук, професор Наталія Вікторівна Сулаєва, – яка побажала, аби університет став для них рідною домівкою, ознайомила першокурсників з адміністрацією факультету та запросила приєднатися до творчих колективів.

Магістрант психолого-педагогічного факультету, володар Ректорської відзнаки «Студент року-2022» Андрій Базалій побажав першокурсникам нестримного пошуку знань, успіхів у навчанні та досягнення поставлених цілей.

Голова Ради з організації виховної діяльності – кандидат біологічних наук, доцент Людмила Миколаївна Гомля – висловила впевненість у тому, що у стінах університету студенти стануть європейцями високої культури та інтелекту, професіоналами і лідерами.

Оновлена студентська рада факультету підготувала студентам вітальний дарунок.

Урочистості завершилися традиційним спільним виконанням гімну психолого-педагогічного факультету.

Нехай перші кроки на стежині здобуття вищої освіти стануть добрим початком ваших подальших життєвих досягнень, дорогі першокурсники!

Інші новини: