Прокачай свої skills разом зі студентами спеціальності 013 Початкова освіта та викладачами ПНПУ імені В. Г. Короленка

Формальна та неформальна освіта є двома незамінними явищами різнобічної освіти людини протягом всього життя. Прокачати свої skills та сформувати активну громадянську позицію й професійну компетентність допоможуть на кафедрі початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання.

Студенти спеціальності 013 Початкова освіта не тільки опановують навчальні дисципліни для професійного становлення, а й беруть участь у волонтерському русі як формі неформальної освіти. Результати неформальної освіти зараховуються як додаткові бали під час навчання.

Волонтерська діяльність формує уміння приймати рішення й вирішувати проблемні ситуації, формулювати цілі і ставити завдання, позитивно мислити та бути оптимістом, що вкрай потрібно майбутньому вчителю початкових класів.

 Викладачі кафедри початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання і самі неодноразово були волонтерами. Зокрема, доцент Валентина Богута є представником Міжнародної організації з міграції при ООН на волонтерських засадах.

Інші новини: