Наука без кордонів

27 червня 2022 року на базі Університету ВІК (Каталонія) відбувся міжнародний науковий семінар «Beyond the borders of Europe» за участі представників провідних європейських закладів освіти, Міністерста Освіти і Науки України у особі Станіслава Куценка, представника з освітніх питань уряду Іспанії, ректорки ПНПУ імені В. Г. Короленка, професорки Марини Гриньової  та  проректора з наукової роботи, професора Василя Фазана. У першому відділенні шановані науковці та управлінці розглянули питання необхідності подальшого поступу у створенні науково-освітніх хабів в Україні та за її межами, аби промотувати можливості навчання та працевлаштування для українських студентів та науковців. 

По обіді декан психолого-педагогічного факультету Наталія Сулаєва,  очільниця відділу інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків Ірина Когут, заступник декана психолого-педагоічного факультету з міжнародної роботи, доцент Оксана Рудич разом із закордонними колегами (Мірея Каналс Ботінес (Каталонія), Ангель Пуджоль (Іспанія), Роселла Сертіні (Італія), Нурія Мендіна Казановас (Іспанія), Валерія Арва (Угорщина), Ева Бенко (Угорщина), Мауріціо Гагліарді (Італія), Крістіна Мануччі (Італія),  Казімо Ді Барі (Італія)) взяли участь у роботі круглого столу та долучилися до обговорення подальших перспектив науково-проектної діяльності в рамках діючого проекту «WIN».

Окремо варто відзначити, що червоною ниткою у змісті кожної доповіді зринала тема війни в Україні; кожен із доповідачів висловив свою підтримку народу України та запевнив у намірах надалі поглиблювати взаємовигідну співпрацю.

Ця подія транслювалась наживо, переглянути можна її на спеціальному Youtube каналі, присвяченому діяльності цього проекту.

Інші новини: