Доцентка кафедри початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання Тетяна Мірошніченко взяла участь в онлайн форматі у Міжнародній конференції «Нові тенденції в психології і педагогіки»

27.05.2022 року доцентка кафедри початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання Тетяна Мірошніченко взяла участь в онлайн форматі у Міжнародній конференції «Нові тенденції в психології і педагогіки» на базі Комерційної академії соціальних наук в Радомі, Польща. З вітальним словом до учасників конференції звернулася Мілена Матушевська-Бірковська, декан факультету суспільних наук.

Тетяна Мірошніченко представила доповідь на тему «Педагогічний оптимізм учителя початкових класів як засіб успішного навчання молодших школярів». Викладач звернула увагу, що сьогодні «педагогіка щастя» набуває особливої актуальності в умовах воєнної агресії на території України, а категорія «щастя» має бути однією із провідних в педагогічній науці, оскільки змістове наповнення даного феномену тісно пов’язане з відчуттями спокою, задоволення життям, внутрішнього піднесення, психологічним комфортом, досягненням успіху в різних сферах життєдіяльності. Доцентка окреслила основні шляхи реалізації педагогічного оптимізму в початковій школі: впровадження особистісно орієнтованого підходу; прояв ВІРИ в потенційні можливості кожного учня, в успіх своє професійної діяльності; створення емоційно сприятливого освітнього середовища засобами інноваційних технологій; щасливий вчитель – щасливий учень.

Тетяна Віталіївна також щиро подякувала науково-педагогічній спільноті Польщі за системну допомогу українському народу в боротьбі за незалежність. Польські колеги висловили свою підтримку у наближенні нашої спільної перемоги. Учасники наукового зібрання домовилися й надалі продовжувати науково-педагогічну співпрацю.

Інші новини: