Доцентками кафедри початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання Юлією Павленко і Тетяною Мірошніченко було проведено онлайн кураторські години на платформі Zoom

11-12 травня 2022 року доцентками кафедри початкової освіти, природничих і математичних дисциплін та методик їх викладання Юлією Павленко і Тетяною Мірошніченко було проведено онлайн кураторські години на платформі Zoom зі студентами другого курсу спеціальності «Початкова освіта» груп ПО(опр)-217 і ПО(опр)-216. Під час зустрічі було розглянуто низку важливих поточних питань, серед яких навчальна успішність студентів, підготовка до сесії та ліквідація академічної заборгованості, участь у наукових і культурних заходах університету тощо. Особливу увагу на онлайн зустрічах приділили питанням навчання під час війни.

Студентами групи ПО(опр)-217 було розглянуто презентацію – поради психолога «Як навчатись, якщо всі наші думки про інше?», підготовлену психологічною службою ПНПУ імені В.Г.Короленка. Також здобувачі освіти взяли участь у фоточеленджі «Ми – разом!». Для згуртування й обміну почуттів у цей нелегкий час кожен мав надіслати одне фото, зроблене в період війни та підписати його однією фразою. Об’єднання зображень у спільний колаж, а речень – у спільний текст дало зрозуміти, що кожен з нас прагне спокійного мирного життя, милується красою рідного краю, цінує людські почуття і вірить у світле майбутнє України.

У групі ПО(опр)-216 Тетяною Мірошніченко була проведена кураторська година на тему «Життєвий оптимізм учителя як важлива константа педагогічного професіоналізму», в ході якої актуалізовано важливі питання реалізації принципу педагогічного оптимізму, збереження психоемоційного здоров’я учасників освітнього процесу, проєктування життєтворчої позиції сучасного вчителя початкових класів в умовах воєнних дій. Наголошено, що важливою умовою оптимізму педагога є ВІРА в своїх вихованців, їх можливості й творчий потенціал, в щасливе майбутнє, нашу спільну перемогу.

У ході заходу студенти мали можливість опрацювати сучасні техніки «Подаруй посмішку», «Комплімент», «Миттєва фотографія», техніки самозаохочення, самосхвалення, що спрямовані на створення психологічно сприятливої атмосфери, актуалізації позитивних емоцій в учасників освітнього процесу. Учасники зустрічі дійшли висновку, що продукування вчителем початкових класів оптимістичної життєздатності та позитивного світовідчуття – є важливою запорукою виховання успішної, самодостатньої, творчої особистості молодшого школяра!

Інші новини:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *